Sukcesy po pierwszym roku

Quick Park w Mysłowicach został otworzony 30 listopada 2016 roku. Po roku galerię handlową odwiedziło ponad 2 mln klientów, a poziom wynajmu przekroczył 95%.

W ciągu roku od otwarcia Quick Parku w Mysłowicach przeszło wiele pozytywnych zmian. Do grona Najemców w dołączyły popularne sklepy m.in. salon sportowy 4F i salon optyczny Vision Express. W obiekcie pojawiło się również wiele punktów usługowych m.in. biuro podróży Sun- Alee i punkt Poczty Polskiej. W najbliższych miesiącach w Quick Parku otworzy się popularny sklep obuwniczy oraz sklep zoologiczny.

Centrum Handlowe podczas pierwszego roku funkcjonowania zorganizowało wiele wydarzeń i niespodzianek dla swoich klientów m.in. Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca. Na terenie centrum miało miejsce również wiele eventów dla najmłodszych, takich jak darmowe lekcje języka angielskiego „Quick Lessons”, warsztaty z robienia latawców czy weekend z robotami. W OhKino, pierwszym wielosalowym kinie w mieście, w sezonie letnim organizowano cykliczne seanse Kina Letniego. Wydarzania miały doskonałe przełożenie na frekwencje w obiekcie. Po roku od otwarcia Quick Park odwiedziło ponad 2 mln klientów.


Piątek, 22 grudzień 2017, 09:50