Quick Park Strzegom Sprzedany

Centrum handlowe Quick Park w Strzegomiu zostało sprzedane spółce z Grupy Eurinvest.

Park handlowy Quick Park to doskonały przykład parku handlowego z popularnymi i lubianymi markami w mniejszej miejscowości na szlaku komunikacyjnym dróg krajowych. Jako deweloper tego obiektu nasza firma osiągnęła zadawalający zwrot z tej inwestycji. – powiedział Jarosław Fijałkowski Prezes spółki Retail Development Management Sp. z o.o.

Fakt sprzedaży inwestycji zakończył cykl inwestycyjny prowadzony przez Retail Parks Fund.

Grupa EURINVEST to międzynarodowa firma zajmująca się nieruchomościami, specjalizująca się w inwestycjach w budynki komercyjne zlokalizowane wyłącznie w najlepszych lokalizacjach, w centrach miast i poza miastami. Grupa zbudowała portfel kilkuset obiektów w ponad 100 miastach we Francji i Belgii, z sukcesem działa także w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych.

W zmieniającym się społeczeństwie i świecie - zaufanie między partnerami i utrzymanie zobowiązań, gwarantuje harmonijny rozwój. Cieszymy się bardzo z naszego nowego partnera jakim stała się spółka z Grupy Real2B wraz ze swoją siecią Quick Park w Polsce. – informuje właściciel Eurinvest Philippe Ginestet


Wtorek, 3 październik 2017, 10:06