O nas  
 
Real2b Development sp. z o.o. to spółka dewelopersko-inwestycyjna skupiająca profesjonalistów, którzy od dawna wspólnie pracują na rynku nieruchomości w Europie środkowo-Wschodniej. Tworzyliśmy od podstaw projekty komercyjne (w tym: centra handlowe i biurowe, obiekty wielofunkcyjne, hotele, magazyny) oraz obiekty mieszkaniowe o zróżnicowanej powierzchni. Wspólnie zrealizowaliśmy obiekty docenione zarówno przez właścicieli i użytkowników (najemców), jak i inwestorów. Wielokrotnie nagradzano je w Polsce i za granicą.
Doświadczenie zdobyliśmy dzięki wieloletniej współpracy z najlepszymi firmami na rynku. Razem odnosimy sukcesy, bo stawiamy na najwyższą jakość.
Od samego początku planujemy i tworzymy przedsięwzięcia, przestrzegając międzynarodowych standardów. Z powodzeniem realizowaliśmy projekty w czasach prosperity oraz - co niezwykle istotne - podczas spowolnienia gospodarczego.
Spółka na pierwszym miejscu stawia nie tylko na oczekiwania inwestorów, ale również na potrzeby lokalnego rynku i jego specyfikę. W każdych warunkach staramy się znaleźć najbardziej optymalne rozwiązania dla partnerów biznesowych. Bogate i różnorodne doświadczenie zespołu wykorzystujemy do tworzenia indywidualnej oferty dla wszystkich naszych klientów.